cz en ru

Nemovitosti v USA - Florida, Kalifornie

Co byste měli vědět: 
  •  vlastnictví nemovitostí v USA není pro občany České republiky nijak omezeno.
  •  nedoporučujeme koupi nemovitosti bez bližších informací o dané lokalitě! Ceny nemovitostí v USA totiž do značné míry ovlivňuje jejich poloha. Například v podstatě stejné byty vzdálené od sebe pouze několik ulic mohou mít řádový rozdíl v ceně - může se Vám snadno stát, že budete majitelem pěkného bytu ovšem ve špatné čtvrti se všemi svými důsledky.
  • daňové zatížení - daň z nemovitosti se neplatí plošně, ale je vypočítávána z polohy nemovitosti a dalších faktorů, které ji ovlivňují. Průměrně činí cca 2% z kupní ceny nemovitosti a platí se jednou ročně.
  • pojištění nemovitosti - záleží zejména na poloze a pořizovací ceně. V případě financování koupě nemovitosti hypotékou je pojištění povinné.
  • samotný proces nákupu nemovitosti v USA má několik etap, se kterými Vás v případě zájmu detailně seznámíme.

 

 

Florida - je vyhledávaná nejen pro své nádherné pláže ale zejména díky svému klimatu. Léta jsou dlohá a teplá, zimy jsou velice mírné s průměrnými teplotami okolo 20 ºC. Díky tomu jsou zde přímo ideální podmínky jak pro vodní sporty včetně potápění, tak i pro tenis a zvláště golf. Ten je zde sportovní aktivitou číslo jedna. Přispívá k tomu i fakt, že Florida nabízí jedny z nejlepších golfových hřišť na světě.
Mezi nejpříjemnější překvapení na Floridě patří ceny nemovitostí, které jsou na svém dlohodobém minimu. Škála nabízených rezidenčních nemovitostí je obrovská - od domů na západním pobřeží po luxusní apartmá a domy v oblasti Miami, Fort Lauderdale i Palm Beach.
Zde uvedená nabídka je pouze orientační.

Kontaktujte nás a poznejte, jak snadné je vlastnit kousek floridského ráje...

 

 

 

Kalifornie, Los Angeles - L.A. je druhé největší město v USA a jedno z nejvýznamnějších světových center kultury a mezinárodního obchodu.
S našimi obchodními partnery Vám zde nabízíme nemovitosti v prestižních částech celé metropolitní oblasti jako je Santa Monica, Hollywood, Beverly Hills, Bel Air i Long Beach. V případě zájmu samozřejmě nabídneme reality i na dalších místech velkého Los Angeles včetně blízkého Malibu a Pacific Palisades.
Zde uvedená nabídka nemovitostí v Los Angeles je pouze orientační. Požadavky našich klientů řešíme individuálně. Zvláště u realit nabízených k prodeji v Beverly Hills, Bel Air a Santa Monice Vám obratem poskytneme jejich kompletní aktuální přehled podle cenových kategorií na základě Vašeho telefonického nebo osobního vyžádání.
Při zprostředkování koupě nemovitostí v Los Angeles Vám naše kancelář nabízí služby pouze formou asistované koupě.
Bližší informace při osobním nebo telefonickém jednání.

Kontaktujte nás

telefon:
+420 353 229 776
mobil:
+420 602 463 895
mobil:
+420 602 446 196
fax:
+420 353 224 452
e-mail:
info@palatin.cz
adresa:
Zeyerova 607/8
Karlovy Vary 360 01
na mapě

Apartmány ubytování

Realitní kancelář PALATIN

Zeyerova 607/8, Karlovy Vary 360 01
tel: +420 353 224 452, gsm: +420 602 463 895
e-mail: info@palatin.cz, web: www.palatin.cz

Nabídka realit

bytydomyhotely, penziony
pozemkynebytové prostoryzahraniční nemovitosti

Spolupracujeme
copyright © 2012 Aeto | účetnictví, daňové poradenství | panidora.cz - korálky, náramky, šperky